WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH NA OBSZARZE DZIAŁANIA KOMISARZY WYBORCZYCH W ZAMOŚCIU
Kod gminy (miasta) Gmina (miasto) Nazwisko Imię Drugie imię
060201 m. Biłgoraj Szmołda Marta
060202 gm. Aleksandrów Dziduch Renata
060203 gm. Biłgoraj Kita Adam
060204 gm. Biszcza Łagowska-Borek Agnieszka
060205 gm. Frampol Dubiel Edyta
060206 gm. Goraj Miksza Edyta
060207 gm. Józefów Paszkowska
Iwona Urszula
060208 gm. Księżpol Bielak Zbigniew
060209 gm. Łukowa Szewc Agnieszka
060210 gm. Obsza Kutni Edyta
060211 gm. Potok Górny Orlińska Ewa Sylwia
060212 gm. Tarnogród Kita Zbigniew

060213 gm. Tereszpol Pataj Leszek
060214 gm. Turobin Korgul-Marek Iwona
060401 m. Hrubieszów Zając Ewelina Anna
060402 gm. Dołhobyczów Sobczuk Katarzyna

060403 gm. Horodło Patkowski Szymon
060404 gm. Hrubieszów Mazek Marta Iwona
060405 gm. Mircze Obrocki Zbigniew Kazimierz
060406 gm. Trzeszczany Pogódz-Kukiełka
Marcelina

060407 gm. Uchanie Świstowski Dariusz Marian
060408 gm. Werbkowice Czernysz Wojciech Kazimierz
061801 m. Tomaszów Lubelski Krawczyk Barbara Renata
061802 gm. Bełżec Chyżyński Jakub Łukasz
061803 gm. Jarczów Knap Daniel Kamil
061804 gm. Krynice Słowańska Dominika Joanna
061805 gm. Lubycza Królewska Pilewicz
Rafał

061806 gm. Łaszczów Łukaszek Urszula Bernarda
061807 gm. Rachanie Piłat
Mateusz

061808 gm. Susiec Podolak-Wilczyńska Agnieszka Jadwiga
061809 gm. Tarnawatka Chojnacki
Łukasz
Piotr
061810 gm. Telatyn Pliżga
Alina

061811 gm. Tomaszów Lubelski Kardasz Barbara
061812 gm. Tyszowce Dzierba
Krzysztof
Jan
061813 gm. Ulhówek Gruszkiewicz
Magdalena

062001 gm. Adamów Galant Marianna
062002 gm. Grabowiec Nowosad Krystyna Lucyna
062003 gm. Komarów-Osada Kosecki Marcin Leszek
062004 gm. Krasnobród Pogódź Dorota Justyna
062005 gm. Łabunie Góra Milena
062006 gm. Miączyn Woszuk Agnieszka
062007 gm. Nielisz Kozłowski Przemysław Kazimierz
062008 gm. Radecznica Łapa Anna Iwona
062009 gm. Sitno Kalisz Aleksander Wojciech
062010 gm. Skierbieszów Kwik Monika Agnieszka
062011 gm. Stary Zamość Błahut Dorota Katarzyna
062012 gm. Sułów Węs Ireneusz
062013 gm. Szczebrzeszyn Bartnik Renata Małgorzata
062014 gm. Zamość Kowalczuk Bożena Marta
062015 gm. Zwierzyniec Koczon-Ciurysek Beata
066401 m. Zamość Syta Elżbieta Dorota
066401 m. Zamość Łyp
Kinga

Rejestr zmian
  • Data utworzenia:04-05-2018 13:23
    Wprowadził:Stanisław Hulak
  • Data modyfikacji:19-07-2018 8:23
    Wprowadził:Stanisław Hulak