WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH NA OBSZARZE DZIAŁANIA KOMISARZY WYBORCZYCH W ZAMOŚCIU
Kod gminy (miasta) Gmina (miasto) Nazwisko Imię Drugie imię Data powołania
060201 m. Biłgoraj Szmołda Marta
2018-04-27
060202 gm. Aleksandrów Dziduch Renata
2018-04-27
060203 gm. Biłgoraj Kita Adam
2018-04-27
060204 gm. Biszcza Łagowska-Borek Agnieszka
2018-04-27
060205 gm. Frampol Dubiel Edyta
2018-04-27
060206 gm. Goraj Miksza Edyta
2018-04-27
060207 gm. Józefów Paszkowska Iwona Urszula 2018-07-02
060208 gm. Księżpol Bielak Zbigniew
2018-04-27
060209 gm. Łukowa Szewc Agnieszka
2018-04-27
060210 gm. Obsza Kutni Edyta
2018-04-30
060211 gm. Potok Górny Orlińska Ewa Sylwia 2018-04-27
060212 gm. Tarnogród Kita Zbigniew
2018-06-11
060213 gm. Tereszpol Pataj Leszek
2018-04-27
060214 gm. Turobin Korgul-Marek Iwona
2018-04-27
060401 m. Hrubieszów Luchowska Sylwia Urszula 2018-06-13
060402 gm. Dołhobyczów Tomaszczuk Beata
2018-09-11
060403 gm. Horodło Patkowski Szymon
2018-04-27
060404 gm. Hrubieszów Mazek Marta Iwona 2018-04-27
060405 gm. Mircze Obrocki Zbigniew Kazimierz 2018-04-27
060406 gm. Trzeszczany Pogódz-Kukiełka Marcelina
2018-06-21
060407 gm. Uchanie Świstowski Dariusz Marian 2018-04-27
060408 gm. Werbkowice Czernysz Wojciech Kazimierz 2018-04-27
061801 m. Tomaszów Lubelski Krawczyk Barbara Renata 2018-04-27
061802 gm. Bełżec Chyżyński Jakub Łukasz 2018-04-27
061803 gm. Jarczów Knap Daniel Kamil 2018-04-27
061804 gm. Krynice Słowańska Dominika Joanna 2018-04-27
061805 gm. Lubycza Królewska Pilewicz Rafał
2018-06-07
061806 gm. Łaszczów Łukaszek Urszula Bernarda 2018-04-27
061807 gm. Rachanie Piłat Mateusz
2018-06-06
061808 gm. Susiec Podolak-Wilczyńska Agnieszka Jadwiga 2018-04-27
061809 gm. Tarnawatka Chojnacki Łukasz Piotr 2018-06-25
061810 gm. Telatyn Pliżga Alina
2018-05-22
061811 gm. Tomaszów Lubelski Kardasz Barbara
2018-04-27
061812 gm. Tyszowce Dzierba Krzysztof Jan 2018-06-06
061813 gm. Ulhówek Bobczuk Artur
2018-09-07
062001 gm. Adamów Galant Marianna
2018-04-27
062002 gm. Grabowiec Nowosad Krystyna Lucyna 2018-04-30
062003 gm. Komarów-Osada Kosecki Marcin Leszek 2018-04-27
062004 gm. Krasnobród Pogódź Dorota Justyna 2018-04-27
062005 gm. Łabunie Góra Milena
2018-04-27
062006 gm. Miączyn Woszuk Agnieszka
2018-04-27
062007 gm. Nielisz Kozłowski Przemysław Kazimierz 2018-04-27
062008 gm. Radecznica Łapa Anna Iwona 2018-04-27
062009 gm. Sitno Kalisz Aleksander Wojciech 2018-04-30
062010 gm. Skierbieszów Pasternak Liliana Jadwiga 2018-08-28
062011 gm. Stary Zamość Błahut Dorota Katarzyna 2018-04-27
062012 gm. Sułów Węs Ireneusz
2018-04-27
062013 gm. Szczebrzeszyn Bartnik Renata Małgorzata 2018-04-27
062014 gm. Zamość Kowalczuk Bożena Marta 2018-04-27
062015 gm. Zwierzyniec Koczon-Ciurysek Beata
2018-04-27
066401 m. Zamość Syta Elżbieta Dorota 2018-04-27
066401 m. Zamość Łyp Kinga
2018-06-25
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:04-05-2018 13:23
    Wprowadził:Stanisław Hulak
  • Data modyfikacji:14-09-2018 15:04
    Wprowadził:Stanisław Hulak