• Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego Rady Miasta Biłgoraj
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 13 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Łaszczowie
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu I z dnia 13 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Komarów Osada
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 13 listopada 2018 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego w Radzie Miasta Biłgoraj.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 7 listopada 2018 r. o nieprzeprowadzaniu wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Tarnogrodzie.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 7 listopada 2018 r., w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Tarnogrodzie.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 7 listopada 2018 r. o nieprzeprowadzaniu wyborów uzupełniających do Rady Gminy Krynice.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 7 listopada 2018 r., w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Krynice.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Zamościu II z dnia 7 listopada 2018 r. o nieobsadzeniu mandatu radnego Rady Powiatu w Biłgoraju.